Реставрація полімером елементів ходової

- реставрація шарових опор

- відновлення рульових тяг

- відновлення рульових наконечників

- відновлення рульових сошок і маятників

- реставрація шарових пальців амортизаційних стійок

- виготовлення сайлентблоків підвіски

В ремонтних роботах особливе місце займає реставрація шарових опор - усунення вільного ходу шарового пальця, в відношенны корпусу опори. Шаровий палець, у всіх випадках, починає «люфтити» через те, що полімерний вкладиш дає усадку, наслідком чого стає вихід шарової з ладу, в більшості випадків разом з ричагом, після чого потрібно проводити реставрацію шарових опор або заміну.

Послуга реставрації шарових опор, яку ми надаємо у місті Калуші на нашому СТО, проводиться по особливій технології, в якій використовується капролон. Усі шарові опори, не залежно від виробника, мають невеликий повітряний зазор (від 3 до 8 мм), який і зменшує строк експлуатації цього вузла. Виробники пояснюють наявність цього зазору особливостями зборки. Відновлення шарових опор передбачає усунення цього дефекту, який сприяє передчасному виходу з ладу цього виробу.

Відновлення шарових опор проходить за допомогою особливо міцного полімеру - поліаміду Б6, або капролону. Поліамід, який активно використовується в операції з ремонту шарових опор, широко використовується у виробництві автомобілів, станків, в металургійній промисловості. Реставрація шарових опор з використанням капролону заключається в заповнені зазору шарової опори і, як наслідок, усунення дефекту, закладеного виробником. Важливою особливістю капролону є більш легка маса, в порівнянні зі стальними і бронзовими виробами, що збільшує строк пробігу в проміжку між ремонтами у 2 рази. Відновлення шарових опор з допомогою капролону виправдане унікальними властивостями цього матеріалу, а саме: низьким коефіцієнтом тертя до металу та високій зносостійкості. Крім того, капролон, який використовується в операціях з ремонту шарових опор, спокійно переносить агресивні середовища. Капролон використовується для установки у вузли підшипника замість бронзових деталей, що дає повну гарантію ефективності послуги з ремонту шарових опор. Реставрація шарової опори з використанням капролону набагато простіша і дешевша процедура від заміни цілого вузла. Таким чином, ви отримуєте гарантію того, що шарові опори прослужать вам набагато довше, за доступною ціною. 

Кінцева вартість послуг ремонту кульових опор (Калуш, Івано-Франківськ) залежить від складності робіт і формується на основі повного огляду вашого авто на нашій СТО у місті Калуші.

Цікавить реставрація кульвих опор? Телефонуйте, (Орест):

(095) 043-67-77