Регулювання фар

Автосервіс "Екопал" надає послугу з регулювання фар у місті Калуші для вашого авто. Роботи виконуються на сучасному стенді регулювання світлового потоку фар автомобіля.

Наш стенд регулювання останнього покоління. Регулюємо всі види фар: галоген, ксенон, лед. За допомогою цифрового люксометру виміряємо силу світла фар авто. Лазерний вказівник центру фари дозволить відцентрувати світлові потоки фар.

Важливість правильного регулювання фар

Якщо фари неправильно відрегульовані, то це заважає не тільки самому водієві, але і іншим учасникам руху, яких нерегульоване світло просто буде сліпити.

Якщо водій буде керувати транспортом, який обладнаний неправильно відрегульованими фарами, то йому буде призначено покарання.

На поверхні автомобільної фари присутній певний малюнок, який створюється за допомогою насічки, що направляє потік світла на дорогу і не дозволяє засліплювати водіїв, які їдуть назустріч.

Малюнок зрізає пучок світла так, щоб він прямував нижче очей водія зустрічного автомобіля, при цьому розширюючи його, щоб утворювався потрібний коридор освітлення.

А ось освітлення правого боку забезпечується регулюванням правої фари, тому налаштовувати їх бажано окремо.

Слід розуміти, що якщо автомобіль засліплює зустрічного водія, що їде попереду, то інспектор Поліції може кваліфікувати це як небезпечне водіння і виписати штраф. Більш того, осліплення зустрічного водія може спровокувати аварію, а це вже зовсім інший рівень відповідальності.

Отже, якісно налаштовані освітлювальні прилади не тільки дозволять уникнути штрафів чи неприємних інцидентів на дорозі, але й дозволять вам їздити з комфортом.