Установка ГБО для вашого авто у м. Калуш

Встановлюємо ГБО 2, ГБО 4, ГБО 5 поколінь у місті Калуші та у Калуському районі

Ви прийняли рішення переобладнати свій автомобіль, і задля економії перейти з бензину на газ? Тоді вам необхідно ознайомитись з процесом установки газобалонного обладнання, тим більше якщо до цього часу вам не доводилось стикатися з даною специфікою.

Переобладнання автомобіля значно знизить ваші витрати, що дозволить економити на протязі всієї експлуатації не тільки на паливі, але й на заміні двигуна, оскільки властивості газу покращують його роботу в рази. Установка газобалонного обладнання проводиться на нашому спеціалізованому СТО «ЕКОПАЛ». Наш сервіс уже на протязі багатьох років використовує тільки найкраще обладнання ГБО від європейських компаній, що гарантує нашим клієнтам якість і надійність експлуатації на роки. Компанія «ЕКОПАЛ» може провести установку данного обладнання у м. Калуші практично на усі автомобілі, незалежно від того, чи ви є власником легкового чи грузового автомобіля. Серед пропонованих комлектів у вас є достатній вибір для того щоб обрати найбільш підходяще обладнання для вашого авто.

Устновка ГБО в Калуші – одна з найбільш затребуваних та популярних послуг на сьогоднішній день. Враховуючи усі переваги італійських, голандських, латвійських кмопаній-виробників, клієнти все частіше звертаються за установкою данного обладнання у нас сервісний центр. Спеціалісти компанії «ЕКОПАЛ» готові виконати повну установку ГБО але й зробити переустановку, відремонтувати і усунути недоліки, що вплинули на роботу системи ГБО, змонтовану раніше на інших СТО. Саме тому рекомендуємо вам звертатись тільки до висококваліфікованих професіоналів нашого сервісного центру, щоб установка ГБО була виконана як слід.

Налаштування ГБО

Налаштування ГБО – процес, який потребує спеціальних знань і обладнання, тому без кваліфікованих спеціалістів, їхнього досвіду, вам не справитись з данною задачею самотужки.

Популярність газобалонного обладнання (ГБО) викликана, в першу чергу, відсутністю потреби регулювання системи. Зазвичай така необхідність може виникнути тільки у випадку виходу з ладу редуктора-випарника. Першопричини несправності – це погіршення динамічних характеристик, виникнення проблематичного пуску двигуна, а також непередбачуване зниження потужності.

Ремонт ГБО

Автоцентр «ЕКОПАЛ» може провести усі необхідні роботи максимально швидко, якісно і з гарантією того, що проблеми з паливною системою вашого авто зникнуть на тривалий період.

Звернувшись до нас, ви переконаєтесь в якості виконуваних робіт нашими спеціалістами, які в повній мірі нададуть консультацію вам по усім питанням, що стосуються установки, налаштування, ремонту, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування. Оскільки СТО «ЕКОПАЛ» використовує тільки якісні інструменти, кращі витратні матеріали і працює з перевіреними компаніями-виробниками з Європи, ми надаємо нашим клієнтам гарантію до 3 років, без урахування пробігу вашого авто, а це без сумнівів є вагомою перевагою.

Паливні системи ГБО сьогодні набули піку популярності, багато автовласників віддають перевагу данному обладнанню, що обумовлюється вагомими перевагами. Якщо розглянути їх більш детально, то можна зробити висновок, що системи газового палива дозволяють покращити, а точніше, збільшити пробіг вашого авто у два рази, вдосконаливши надійність і стабільність двигуна, а також підвищити показники екологічної безпеки, знизивши газові викиди в навколишнє середовище. Далі слід врахувати шум від роботи двигуна, який значно знизиться. Усі ці фактори суттєво впливають як на роботу усіх комплектуючих автомобіля, так і на ваш настрій при водінні.

Встановлюєте ГБО?

Встановлюєте ГБО у свому місті? Шукаєте комплектуючі, запчастини до ГБО? В нашому магазині та на складі завжди є в наявності широкий асортимент запчастин та аксесуарів ГБО2, 4 та 5 поколінь. Якщо ви шукаєте якісь комплектуючі, телефонуйте, надішлимо вам замовлений товар "Новою Поштою" по Україні або іншими службами доставки.

Подача заявки на встановлення газобалонного обладнання

Всі поля є обов'язковими для заповнення.