АГЗС "ЕКОПАЛ"

Наші автогазозаправні станції – це сучасні комплекси, оснащені паливироздавальним обладнанням фірм-виробників зі світовим іменем. В Калуші тільки у нас ви маєте можливість заправляти газові балони для побутових потреб. Ми здійснюємо як роздрібний, так і оптовий продаж ЗВГ-пропан-бутан.

Наші клієнти можуть скористатися сучасними безготівковими формами розрахунків. Постійним клієнтам гарантуються суттєві знижки.

Також ми завжди раді співпрацювати з суб’єктами господарювання (фізичними і юридичними особами), які бажають здійснювати оплату по перерахунку. В наявності у нас є спеціально обладнані автомобілі для перевозки небезпечних вантажів. Наші водії мають дозвільні посвідчення. Тому, якщо ви бажаєте, ми згодні поставляти газові балони по місцю вашого розташування. Наша фірма працює на загальній системі оподаткування.
 

Дисконтна карта клієнта АГЗС.

Кожен клієнт наших автобільних газозаправних станцій має можливість отримати Дисконтну карту "ЕКОПАЛ", яка автоматично надає знижку 0,10 грн. на кожній літрі заправленого газу.

Додаткові знижки власникам Дисконтної карти "ЕКОПАЛ"

- при заправці на 1500 грн. / на місяць - знижка 0,20 грн./на кожен літр

- при заправці на 8000 грн. і більше / на місяць - знижка 0,20 грн./на кожен літр

Ми пропонуємо найнижчі ціни в регіоні!


Автогазозаправки знаходяться за такими адресами:
1) м. Калуш, вул. Ринкова, 13
2) Калуський р-н, с. Пійло, вул. Львівська, 48


Режим роботи АГЗС:
8:00 – 20:00 – без вихідних.
Тел./факс. (03472) 6-000-4
e-mail: ekopal @ gmail.com