Електромобіль ціною до $ 10 тис. Який обрати?

Електромобілі поступово заходять в нові сегменти ринку і знаходять нових покупців - з різним рівнем доходу і фінансовими можливостями для покупки. Ми вирішили підготувати статтю з огляду ринку, де будемо розбирати існуючі пропозиції, щоб дати вам пораду на питання – як пересісти на недороге електричне авто?

Електрокар Nissan Leaf за $ 10 тис.

Всюдисущий Nissan Leaf з’явився і тут! Все просто - найбільша пропозиція на ринку призводить до жорсткої конкуренції, що автоматично означає зниження ціни. У підсумку за умовні $ 10 тис. сьогодні цілком можна знайти пристойний Nissan Leaf, а ціна під замовлення починається від 8000 доларів і це за авто з чистою історією.

Але не спокушайтеся одразу: за ці гроші вам запропонують доволі старі екземпляри – з пробігом близько 50 - 70 тис. км або більше, авто скоріш за все буде 2011 - 2012 року випуску, проте крім базової комплектації SV можна знайти за навіть більш «просунуту» версію SL. З урахуванням віку та пробігу слід очікувати що аккумулятор буде вже «підсаджений» - як раз на запас ходу близько 100 - 120 км (або близько 70-75% від початкового рівня). Також купуючи в Україні, обов'язково перевірте ходову частину (пробіг пристойний) і стан кузова - чимало перших Nissan Leaf прибули до нас з США в стані «після аварії», при цьому доступні авто під замовлення з гарантовано чистою історією. До однозначних плюсів Nissan Leaf можна віднести досить просторий салон і м'яку підвіску. Але його головний плюс, з точки зору уживаного автомобіля - популярність на СТО: майстри є, запчастини теж знайдуться!

Електрокар smart ED за $ 10 тис.

Компактний міський електрокар Smart ED (electric drive) пропонує не надто вже потужний мотор і лише два місця в салоні. Але компенсується це тим, що роки випуску в такого авто недавні: за умовні $ 10 тис. можна знайти smart ED 2013 - 2015 р.в. з пробігом 20 - 40 тис. км - а це вже дуже «свіжі» і «живі» екземпляри на тлі описаного вище – Leaf-а.

Електромобіль smart ED радує яскравим дизайном: двоколірне забарвлення кузова і незвичайні форми як і раніше привертають увагу. Плюс є унікальні версії - наприклад, з панорамним скляним дахом. А ще слід пошукати smart ED з вбудованим перетворювачем для зарядки потужністю 22 кВт (пропонувався як опція); з урахуванням невеликої АКБ на 18,7 кВт / год. це означає можливість повної зарядки акумулятора за одну годину!

Звичайно, smart ED не так відомий на СТО, як вищезгаданий Nissan Leaf, але все-таки існують клуби і клубний сервіс для цих «малюків». Та й певний обсяг продажів на ринку є завжди - а це означає, що є і необхідні запчастини. Словом, якщо достатньо 2-х місць в салоні і 100 км запасу ходу, при цьому бажаєте отримати «свіжий» і оригінальний електромобіль - можна придивитися до smart ED.

Електрокар Mitsubishi i-MIEV або Citroen C-Zero за $ 10 тис.

Парочка Mitsubishi i-MIEV і Citroen C-Zero є близнюками; також є і третій варіант під назвою Peugeot ION. У будь-якому випадку - це компактний хетчбек, задній привід, запас ходу близько 100 км, невисока потужність електромотора. Єдина перевага Mitsubishi i-MIEV або Citroen C-Zero чи Peugeot ION над вищеописаним електрокаром smart ED полягає в повноцінному салоні, куди поміститься 4 дорослі людини. А якщо порівнювати з Nissan Leaf, то «японо-французькі близнюки» виграють в молодості і меншому пробігу - всі екземпляри 2012-2013 р.в. і з пробігом 20 - 60 тис. км.

TWl0c3ViaXNoaSBpLU1JRVYgINGC0LAgUGV1Z2VvdCBJT04=

Однак врахуйте, що електромобілі Mitsubishi i-MIEV і Citroen C-Zero поки мало відомі в Україні: мала пропозиція на ринку; не зовсім ясна ситуація з обслуговуванням і пошуком запчастин. Та й в цілому - як поведуть себе дані електромобілі в експлуатації поки незрозуміло: занадто мало ще цих авто в Україні.

Електрокар Renault Fluence ZE за $ 10 тис.

Седан Renault Fluence ZE є хорошою альтернативою Leaf: просторий салон, м'яка підвіска, є фірмові СТО Renault і електромобіль багато в чому схожий на звичайні версії Fluence. Та й комплектація зазвичай хороша: клімат-контроль, великий кольоровий дисплей в салоні; хоча прилади перед водієм залишилися звичними - стрілочними. За умовні $ 10 тис. можна знайти екземпляри 2012 - 2013 р.в. з пробігом близько 60 тис. км – і «француз» буде молодше «японця».

UmVuYXVsdCBGbHVlbmNlIFpF

Однак слід внести деяку ясність по технічній частині. По-перше, електромобіль Renault Fluence ZE оснащується мотором потужністю 95 к.с. і різниця з японським конкурентом (109 к.с.) все-таки помітна при динамічному розгоні. По-друге, акумулятор встановлений в задній частині Renault Fluence ZE займає добру половину багажника. Конструктори спеціально для електромобіля збільшили задню частину, проте все одно Renault Fluence ZE може запропонувати лише близько 300 л корисного об'єму багажника, при цьому немає можливості скласти сидіння заднього ряду. Зате подібна компоновка позбавляє від проблем з місцем для ніг, що характерно для електромобілів з акумулятором в підлозі. Отже: якщо задумаєтеся про покупку Nissan Leaf - то радимо глянути і електричний седан Renault Fluence ZE.

Електрокар Renault Kangoo ZE за $ 10 тис.

В нашому імпровізованому рейтингу ТОП-5 представлений ще один електромобіль від Renault - комерційний фургон Kangoo ZE. Зустрічаються як повністю вантажні версії, так і вантажопасажирські; але їх технічна начинка ідентична: електромотор потужністю 44 кВт (60 к.с.) і акумулятор на 22 кВт / год. Якщо перевести ці цифри в реальність, то все виглядає так: електромобіль їде неспішно і недалеко - в залежності від навантаження і стану АКБ, електрокар Renault Kangoo ZE може проїжджати 50 - 100 км. Крім того, є питання до стану подібних екземплярів: всі електромобілі 2012 - 2013 р.в. і з пробігом 50 -80 тис. км - цифри підозріло невеликі як для комерційного фургона. Навіть якщо допустити, що пробіг 70 - 80 тис. км відповідає реальності - ці кілометри все одно не можна рівняти з легковими: фургон явно возив вантажі і речі та людей, поки інший електричний легковий автомобіль возив 1-2 чоловік по маршруту «дім – робота - дім".

UmVuYXVsdCBLYW5nb28gWkU=

На стороні Renault Kangoo ZE - лише популярність на фірмових і сторонніх СТО: це має позбавити від проблем з ремонтом і пошуком запчастин.

Ось і закінчилося наше коротке знайомство з даним сегментом. Тепер ви знаєте, як вибрати електромобіль за $ 10 тис.!