Зарядка вашого електрокара по дорозі в Буковель!

У 2019 році, на території автосервісу "Екопал" запрацювала сучасна станція зарядки електромобілів потужністю 50 кВт. Данна зарядна станція розрахована на усі їснуючі типи електрокарів. Вигідне розташування зарядної станції дозволить вам зручно дістатись на електричному авто трасою H 10, наприклад зі Львова до Івано-Франківська чи Буковеля. Також ви без проблем зможете дістатись з Долини автошляхом Т 0910 до Бурштина, Рогатина, Бережан чи Тернополя. Плануючи свою поїздку на популярні карпатські курорти: Буковель, Паляниця, Татарів, Ворохта чи Яремче з Київа, Львова чи інших міст ви завжди зможете швидко зарядити своє авто на нашій станції зарядки електрокарів. Тому запрошуємо на підзарядку!

Читайте також: Тест-драйв BMW i3. «На лижі» в Буковель

Як було раніше?

Загально відомо що мережі електрозаправних станцій в Україні ще тільки починають розвиватись, тому просто без проблем подорожувати електромобілем нашими дорогами та містами не вийде. Зарядні станції на сьогодні зосереджені у великих та середніх по населенню містах.

Раніше, щоб дістатись, наприклад зі Львова до Івано-Франківська або зі Львова скажімо до Буковелю без підзарядки - треба було або володіти найдорожчими версіями електрокарів з великим запасом ходу (Tesla Model X, Model S чи Jaguar I-PACE) або зупинятись на години біля придорожніх кафе і просити підзарядитись.

А як бути тим, хто вже відчув смак володіння електрокаром, але запас ходу його автомобіля в межах 100 км? 

Як стало тепер?

Зараз, ви можете спохійно вирушати зі Львова чи Києва в Карпати! Як відомо, загальна протяжність автошляху Н 10 зі Львова до Івано-Франківська - 133 км. Загальна протяжність траси Н 10 - 275 км. (без під'їздів до міст). Дожина шляху не дозволяла спокійно проїхати без підзарядки, наприклад, на старенькому Nissan Leaf зі Львова до Івано-Франківська. Зараз ця проблема вирішена! На півдорозі зі Львова ви маєте можливість підзарядити своє електроавто на нашій станції швидкої зарядки у місті Калуш! Тепер зі Львова чи інших найближчих міст ви свокійно доїдете своїм електрокаром до Івано-Франківська, Тернополя, Галича, Заліщиків, Чернівців та до карпатських курортів, в тому числі і на Букокель!

Автошлях Н 10 — автомобільний шлях національного значення на території України, Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига. Проходить територією Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. 

Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на Кишинів) — 275 км.

Під'їзд до м. Івано-Франківська — 4,1 км. Під'їзд до м. Тисмениці — 7,1 км.

Разом — 286,2 км.

Адреси зарядних станцій Supercharger на шляху зі Львова до Буковеля

м. Львів:

1) вул. Городницька, 47;

2) вул. Липинського 54Д, (салон Audi)

3) вул. Академіка Гнатюка, 12А

4) вул. Луганська (АЗС WOG)

5) вул. Стрийська, 199 ("Львів - АРЕНА")

м. Калуш - вул. Ринкова, 13 (на території СТО "Екопал")

м. Івано-Франківськ:

1) вул. Надрічна, 3 (АЗС GLUSKO) 

2) вул. Миколайчка, 2 (ТЦ Арсен)

3) вул. Південний бульвар 20/2

4) вул. Олександра Довженка, 21 Б (АЗС WOG) 

м. Яремче - вул. Свободи 363/32 (спа-готель "Romantik")

с. Поляниця - ур. Щивки, 220 (готель "Radisson Blu Resort")

також можна знайти найближчу станцію на карті зарядних станцій для електромобілів в Україні або встановити собі на смартфон мобільний додаток PlugShare

Можливості станції швидкої зарядки електричних авто

Наша зарядна станція дозволяє за півгодини* зарядити усі основні типи електромобілів. Станція потужністю 50 кВт підтримує стандарти Mennekes Type 2, CCS 2, CHAdeMO. Має пости пришвидшеної, швидкої та супер швидкої зарядки. Ціна кВт / год у нас нижча ніж на зарядках мережевих АЗС. Зарядна станція працює в Калуші за графіком з 8:00 до 20:00. Більше інформації про станцію швидкої зарядки електрокарів читайте в розділі "Станція швидкої зарядки електрокарів"

Приємної Вам подорожі!