Огляд, характеристики та ціни автомобіля BMW i3

BMW i3 - прем'єра серійної моделі відбулася літом, 2013 відразу в трьох містах: Нью-Йорку, Пекіні та Лондоні.

Чотиримісне авто стало першою електричною серійною машиною серії BMW i, Заводський індекс першого покоління моделі - I01.

У стандартній модифікації BMW i3 являє собою електромобіль, тягу в якому на задні колеса передає електродвигун, який видає 170 кінських сил і 250 Нм крутного моменту. Цього достатньо, щоб прискорювати чотиримісний хетчбек до 100 км / год за 7.3 секунди. При цьому заявлений запас ходу на одній зарядці літій-іонних батарей становить від 130 … 160 кілометрів. Якщо ж перевести машину в економічний режим Eco Pro +, то, згідно з паспортними даними, електромобіль зможе проїхати без підзарядки і 200 кілометрів.

0LLRltC00LrRgNC40LLQsNC90L3RjyDQtNCy0LXRgNC10Lkg0LIgQk1XIGkzIA==

У компанії вважають, що такого запасу ходу має бути достатньо при звичайній експлуатації, наводячи як доказ середньостатистичну відстань, яку проїжджають водії в усьому світі - 64 км в день. Проте, для людей, які часто здійснюють дальні поїздки, пропонується версія, в якій BMW i3 зможе заряджатися не тільки за допомогою розеток, а й завдяки додатковому 38 -сильному бензиновому двигуну внутрішнього згоряння, з яким номінальний запас ходу збільшується до 300 км (або 340 км в економічному режимі). Така версія позначається i3 REX (Range Extender - подовжувач запасу ходу).

Читайте також: Тест-драйв BMW i3. «На лижі» в Буковель

Пасажирська капсула автомобіля виготовлена з вуглепластикового композиту CFRP (що унікально для масової моделі), а в конструкції використані легкі магнієві сплави. Зовнішні панелі виготовлені з пластику.

Спереду електрокар їздить на стійках Макферсон, а ззаду працює п'ятиважільна підвіска, змонтована прямо на силовому модулі.

0LfQsNGA0Y/QtNC60LAgQk1XIGkzIA==

Автомобіль вже «в базі» підключається до сервісу BMW ConnectedDrive, що припускає в даному випадку масу можливостей по передачі інформації між автомобілем, водієм і рештою світу. Власник електромобіля може не тільки дистанційно перевіряти параметри стану машини або стежити за процесом зарядки. Наприклад, за допомогою смартфона людина може прокладати свій шлях пішки від машини на стоянці до фінальної точки призначення або від якогось стартового пункту назад, до запарковаться електрокару. Також навігація комплексу підкаже розташування публічних зарядних станцій, вибере найбільш оптимальний з точки зору витрати електрики маршрут подорожі або при недостатності запасу ходу нагадає водієві про необхідність включення режиму граничної економії енергії ECO PRO + (саме в ньому на одному акумуляторі можна протягнути 200 км).

Серед запропонованих опцій аудіосистема «Harman/Kardon» на 12 динаміків і навігаційну систему з інформуванням про дорожній рух у режимі реального часу. Опціями також стали люк даху з електроприводом, система попередження про можливе зіткнення, виявлення пішоходів, автоматична система паркування та система попередження і зменшення наслідків зіткнення, яка самостійно активує гальма в разі аварії.

0YHQsNC70L7QvSDQtdC70LXQutGC0YDQvtC60LDRgNCwIEJNVyBpMyA=