У 2023 році вантажівки у Швейцарії їздитимуть на водні!

Компанія Hyundai, яка прагне зайняти свою нішу на ринку вантажоперевезень в США, дебютувала на Північноамериканській виставці комерційних автомобілів з двома водневими концептами - надважких вантажівок 8 класу HDC-6 Neptune і рефрижераторним причепом HT Nitro ThermoTech.

Таким чином корейський автовиробник прагне поставити своєрідний тон на ринку екологічних транспортних послуг з акцентом на аеродинаміку, максимальну зручність для водія і автоматизацію.

Дизайнерів HDC-6 Neptune надихнули поїзда 1940-х - 50-х років. Ці транспортні засоби в стилі ар-деко в кінцевому підсумку стали прабатьками сучасних надшвидкісних пасажирських експресів, і як вважають в Hyundai, в майбутньому цей стиль буде визначати і зовнішній вигляд вантажівок.

HDC-6 Neptune Concept оснащений електричним силовим агрегатом на водневих паливних елементах, які вже встановлені на деяких кроссоверах Hyundai. Відсутність традиційного дизельного двигуна дозволило легко видозмінити кабіну і зробити її набагато просторіше. Велика радіаторна решітка Neptune Concept з круглим носом забезпечує достатній приплив повітря в батареї і паливні елементи для охолодження. В решітку також вбудовані висувні сходи, що дозволяють водієві сідати у вантажівку і виходити з неї.


 

Ви водій вантажівки? Проїздом в Івано-Франківській області? >>>

Послуга автомобільної ваги (60 т. + усі документи) 

 


У той час як HDC-6 Neptune поки тільки концепт, вантажівки Hyundai на паливних елементах, створені в партнерстві з H2 Energy вже їздять по дорогах Швейцарії. До 2023 року H2 Energy планує придбати 1600 таких машин! І наступна мета Hyundai - ринок Північної Америки. Потрапити на нього більше шансів у ще одного концепту, створеного Translead, дочірньою компанією Hyundai.

0JrQvtC90YbQtdC/0YIg0LLQsNC90YLQsNC20ZbQstC60Lgg0LLRltC0INC60L7QvNC/0LDQvdGW0ZcgSHl1bmRhaQ==

Translead - це водневий рефрижератор HT Nitro ThermoTech, виробництво якого планується розпочати найближчим часом. Його унікальна конструкція і кріогенна система охолодження дозволяють дуже точно контролювати температуру і працювати тихіше навіть електричних моделей через відсутність паливних насосів.

Унікальною особливістю причепа є цілісні бічні стінки і дах, обшиті полімерною оболонкою, що армована волокнами. Це дозволяє зробити каркас без дуг, що надає конструкції меншу вагу, ніж у звичайного рефрижераторного причепа, а заодно підвищити тепло ефективність.

Як бачимо, плани у Hyundai досить амбітні. Залишилося тільки дочекатися їх реалізації.