Реставрація полімером елементів ходової

- реставрація шарових опор

- відновлення рульових тяг

- відновлення рульових наконечників

- відновлення рульових сошок і маятників

- реставрація шарових пальців амортизаційних стійок

- виготовлення сайлентблоків підвіски

В ремонтних роботах особливе місце займає реставрація шарових опор - усунення вільного ходу шарового пальця, в відношенны корпусу опори. Шаровий палець, у всіх випадках, починає «люфтити» через те, що полімерний вкладиш дає усадку, наслідком чого стає вихід шарової з ладу, в більшості випадків разом з ричагом, після чого потрібно проводити реставрацію шарових опор або заміну.

Послуга реставрації шарових опор, яку ми надаємо у місті Калуші на нашому СТО, проводиться по особливій технології, в якій використовується капролон. Усі шарові опори, не залежно від виробника, мають невеликий повітряний зазор (від 3 до 8 мм), який і зменшує строк експлуатації цього вузла. Виробники пояснюють наявність цього зазору особливостями зборки. Відновлення шарових опор передбачає усунення цього дефекту, який сприяє передчасному виходу з ладу цього виробу.

Відновлення шарових опор проходить за допомогою особливо міцного полімеру - поліаміду Б6, або капролону. Поліамід, який активно використовується в операції з ремонту шарових опор, широко використовується у виробництві автомобілів, станків, в металургійній промисловості. Реставрація шарових опор з використанням капролону заключається в заповнені зазору шарової опори і, як наслідок, усунення дефекту, закладеного виробником. Важливою особливістю капролону є більш легка маса, в порівнянні зі стальними і бронзовими виробами, що збільшує строк пробігу в проміжку між ремонтами у 2 рази. Відновлення шарових опор з допомогою капролону виправдане унікальними властивостями цього матеріалу, а саме: низьким коефіцієнтом тертя до металу та високій зносостійкості. Крім того, капролон, який використовується в операціях з ремонту шарових опор, спокійно переносить агресивні середовища. Капролон використовується для установки у вузли підшипника замість бронзових деталей, що дає повну гарантію ефективності послуги з ремонту шарових опор. Реставрація шарової опори з використанням капролону набагато простіша і дешевша процедура від заміни цілого вузла. Таким чином, ви отримуєте гарантію того, що шарові опори прослужать вам набагато довше, за доступною ціною. 

Окончательная стоимость услуги ремонт шаровых опор (Киев) зависит от сложности проводимых работ и формируется на основе полного осмотра.